Барселона, Братислава, Мексико, Токио, Оукленд, Рио де Женеиро се само дел од градовите од кои ви го претставуваме вториот дел од уличната мода. Инспирирајте се.

1

2

3

5

6

7

8

9

11

12

13

14

15

19

20

21

22

23

24

25

26

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗаспани луѓе во библиотеките | George Oates
Следна објаваБиблио-градови | The World Cities Cultural Report
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР