Игривост со принтовите и микс од висока и спортска мода е препознатливo во колекциите на Jeremy Scott за Adidas. Погледнете ја колекцијата за оваа есен.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

20

21

22

23

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПанделки со книжевни мотиви
Следна објаваМеланхолични девојки | Tran Nguyen
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР