Сценарија од секојдневниот живот, со длабока романтичност и елеганција, срочени во анимирана слагалица за новата колекција есен/зима ’13/’14 од Прада. Вистинска фантазија. Погледнете.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНедостаток на една буква | Instagram игра
Следна објаваМала куќичка за големи задоволства
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР