Burberry за новата колекција очила “Spark” ја продолжува својата кампања промовирајќи три нови музички бендови: Coastal Cities, The Night VI и Broken Hands. Колекцијата се состои од машки и женски очила, со рамки во две бои, како и авијатичарки.

1

Coastal Cities – ‘Nothing Ever Changes’

The Night VI – ‘Skyline’

Broken Hands – ‘Alarms’

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗа пишувањето, од Зола
Следна објаваЗгодни момци vs. неодоливи мачиња
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР