Концепт – работа на тераса.
Концепт – појадок на тераса.
Концепт – кафе на тераса.
Совршен копцепт на денот, зар не?
Уживајте во убавото време!
СПОДЕЛИ
Претходна објаваВашиот ум е библиотека
Следна објаваМиранда Кер за Манго
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР