Рекламна кампања за новата генерација 360° долна облека без шавови од Calvin Klein која нуди уште поголема удобност. Видеото беше премиерно пуштено за време на рекламниот блок на SuperBowl 2013. Модел Matthew Terry, снимено од Steven Klein.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваVictoria’s Secret за Денот на вљубените
Следна објаваВака работи Вашиот мозок | Brain Tricks
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР