За Денот на вљубените каталогот на Victoria’s Secret изобилува со страст, љубов и секси долна облека. Поделена во неколку категории: My Tempting Valentine, My Romantic Valentine, My Flirty Valentine и My Sweet Valentine, колекцијата е во црвени и розеви тонови, со детали од чипка, точки, цветови и срца.

1

2

3

4

5

6

7

8

11

12

13

14

15

16

17

22

23

24

25

33

34

35

36

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНаправи сам | Уникатно пончо
Следна објаваНова генерација долна облека од Calvin Klein
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР