„Модата се раѓа на улиците.“ Издвоивме неколку изгледи од различни модни центри низ светот, прикажувајќи ви момци кои не се плашат да експериментираат со својот стил и умеат да комбинираат. Уникатно и модерно.

13131

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПонуда за брак во книжарница
Следна објава7 креативни идеи за создавање интересни фотографии
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР