Иновативен дизајн на ранец со качулка која ќе ве заштити од ветер, снег и дожд. Дизајн на Hussein Chalayan за Urban Mobility линијата на PUMA. Ранецот има и најразлични прегради за лаптоп, телефон и книги.

55

56

99

СПОДЕЛИ
Претходна објаваDolce & Gabbana | Море, сонце, љубов
Следна објаваЖивотот е еднаков на ризик
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР