Gisele Bundchen во кампања за зимската колекција накит на David Yurman. Облечена наједноставно, покрај океанот ги презентира најновите парчиња накит од оваа колекција.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФото на денот | Ураганот Сенди
Следна објаваМашки тренд | Кошули со дезен
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР