Интересни градници инспирирани од цртани, видео игри и слично, рачно цртани од SceeneShoes. Одберете го својот фаворит.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФото на денот | Невреме
Следна објаваАлександар Тодороски | Портрети насликани со молив
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР