Трендот со дизајнирани нокти ги зафати и кучињата. По интернет сајтовите може да се купи посебна колекција на моливи за цртање на шепите на вашето милениче. Дали е ова слатко или лудо, проценете сами од фотографиите подолу :)

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКанцеларии во кои ќе добиете крилја | Red Bull
Следна објаваНаправи сам | Полица за венчиња
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР