Лулашката е идеална за дневната соба и терасата!

Постои дизајнерска ставка која во последните сезони има динамично присуство во дизајнот на ентериерите во текот на целата година и ве тера да ги поминувате часовите кога сте дома навистина опуштени.

Фановите на арт деко и бохо стилот исто така ја сакаат висечката фотеља оваа сезона, а веќе не ја гледаме само на терасата, туку и во дневната и спалната соба. Изгледа како висечка мрежа, која ве релаксира уште повеќе.

Ако во вашиот простор додадете растенија и висечка фотеља, сигурно е дека ќе ги создадете сите услови за уживање и ќе го направите вашето лето попријатно!

Лулашка од ратан со меки перници спаѓа во мебел кој е многу важен во дизајнот на ентериери во последните сезони. Погледнете ги фотографиите и инспирирајте се:

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЏорџо Армани стана амбасадор на ООН!
Следна објаваПрактични и одлични вежби кои даваат резултати
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ