Оваа пролет можеби нема да ја доживееме како до сега, но одбиваме да прифатиме дека летото е откажано. Надежта за стапнување на плажа е поголема од кога и да било некогаш! Остануваме дома за здравјето на планетата земја и за поодбро утре, но летото 2020 полека и сигурно ни се приближува.

Новата колекција на Louis Vuitton за поубави сончеви денови веќе е достапна за потрошувачите. Главниот акцент е ставен на модели идеални за на плажа.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМапа,неодолив детал во ентериерот
Следна објаваКако да се грижите за кожата на лицето под заштитната маска?
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР