Атрактивни сандали за оваа пролет

Со нетрпение чекаме да дојдат потоплите денови и време кога ќе можеме слободно да прошетаме низ градот во сандали.

Додека го чекаме нивното пристигнување, можеме да видиме дека модните брендови веќе излегоа со своите пролетни колекции, а high street понудите ги потенцираа сандалите на Zarа со популарната блок пета.

Оваа пролет ќе бидат популарни сандали по примерот на оние кои минатата сезона ги прослави италијанскиот бренд Bottega Veneta , а подолу можете да ги најдете моделите на Zarа кои сигурно ќе ве маѓепсаат.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСако-фустан е најисплатливо парче што можете да го купите!
Следна објаваВладо Јаневски ве кани на фестивалот „Мозаик“ во СЦ „Борис Трајковски“
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР