Сако-фустан е најисплатливо парче што можете да го купите оваа меѓу сезона.

Ако изберете модел со ремен на половината, автоматски добивате мини фустан. Ако се одлучите за модел кој нема ремен и понатаму не губите ништо од женственоста, затоа што тоа е парче кое ги истакнува нозете во преден план. Но, секако, овој модел, можете да го носите и како вообичаено сако.

Оваа сезона речиси и да нема high street бренд што не го вклучи овој вид фустан во својата колекција, така што ни Зара не се издвојува …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваОвие денови посетете ја Братислава!
Следна објаваСандали со блок пета ќе владеат оваа пролет!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР