Нагласете го целокупниот изглед во земјени и неутрални бои, со торба од змијски принт.

Играјте со валерите и добијте ја колористичната динамика.

Погледнете во продолжение …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНов симбол на луксуз во Јапонија!
Следна објаваГлавни трендови на патики за 2020!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР