Понекогаш е многу тешко да се најде совршена модна комбинација за работа затоа што облеката треба да изгледа префинето, а истовремено да биде удобна за носење.
Најдовме совршени модни комбинации што можете да ги носите на работа, како и за други прилики. Најмногу не одушевија класичните безвременски парчиња како црни пантолони и бели кошули, како и црниот капут.

Еве 3 едноставни модени комбинации за работа:

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЕшли Грем креираше колекција венчаници за жени од сите големини
Следна објаваСпектакуларна вила на Бали купена од парите на Инстаграм
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР