Погледнете како се носат капите оваа зима …

Ноншалантно, лесно, комотно и весело со сите можни модни комбинации :)

Инспирирајте се …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСки опрема во која вреди да се инвестира оваа зима!
Следна објаваЦветни дезени во зима!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР