Доколку го сакате снегот и планирате зимски одмор во некој ски-центар, ние имаме идеални предлози за вас.

Од елегантни до штеповани со пердуви јакни, проверете ја понудата на NET-A-PORTER каде што можете да најдете сè што ви треба за сезоната на скијање.

Таму ќе ги најдете сите шарени и монохроматски ски парчиња што ќе ви помогнат да изгледате добро и со стил на падините, заедно со потребните додатоци и трикотажа погодна за скијање.

Ние ги сакаме понудите на Perfect Moment, со ексклузивни парчиња на NET-A-PORTER кои докажуваат дека термичките производи можат да бидат стилски.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЖежок февруари: Savage x Fenty со нова колекција за Денот на вљубените!
Следна објаваКакви капи се носат оваа зима?
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР