Премногу е рано да се коментира каква ќе биде оваа година за нас, но знаеме дека Денот на вљубените може да биде жежок, благодарение на новата колекција на долна облека Savage x Fenty…

Во новата колекција, Ријана соработуваше со својот пријател, дизајнер, заедно да создадат нов израз на нејзиното кралство на стилот. Адам Селман, кој има големи имиња меѓу неговите обожаватели, како сестрите Хадид и Кендал Џенер, се здружи со Рајана за да создадат колекција на деветнаесет новитети, вклучувајќи две различни линии – Locket Down и Down the Aisle.

Оваа колекција ќе го потенцира неговото смело и разиграно чувство за стил, што совршено одговара на денешните потреби на жените.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНеверојатна модерна вила во Русија!
Следна објаваСки опрема во која вреди да се инвестира оваа зима!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР