Во 2020 година – на високи потпетици!

Понекогаш трендовите се менуваат побрзо отколку што сме во можност да се навикнеме, но за време на новогодишната празнична сезона, секогаш се одлучуваме за сјајните и елегантните чевли со високи потпетици.

Кои чевли и сандали треба да ги купите пред празниците? Детално ги анализираме најжешките и најсајните модели …

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваPavone (паун) фотеља – соработка на VISIONNAIRE & MARC ANGE!
Следна објаваИзложба на фотографии “Фото Есеј” · [Фото клуб Елема]
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР