Носете торби со пердуви како најмодерните Французинки и Кери Бредшо!

Модниот додаток украсен со пердуви веднаш ќе го зголеми степенот на свеченост на вашиот изглед. Во зависност од бојата на пердувите и формата на торбата, ќе можете да се претворите во заводлива девојка на забавата или дама на високо ниво, која оди на балет во театар.

Во зависност од бојата, моделот и самите пердуви, меката торбичка може да стане вистински печат на вашиот стајлинг.

Можете да шетате со таков додаток во текот на денот или да присуствувате на гала коктел.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКомбинацијата на црвена и розова боја е резервирана за најхрабрите
Следна објаваНа продажба неверојатниот стан на Бет Мидлер!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР