Пејачката Charli XCX се трансформираше во каубојка во новата празнична кампања на Agent Provocateur 2019 …

Британскиот бренд за долна облека се претстави во вестерн стил во неверојатно и незамисливо гламурозно издание.

Шарли ги покажа своите облини и сензуалност во најдобро светло носејќи парчиња со реси, комбинезони од тантела и проsирни брусхалтери.

Погледнете го видеото …

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНовиот правец во модата сега можеш да го изучуваш и во Скопје!
Следна објаваМароко е главната инспирација на новата Dior Cruise 2020 кампања!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР