Супермоделот Бела Хадид се врати на сцената како заштитно лице на кампањата MICHAEL Michael Kors Holiday 2019…

Неа и се придружија и Саломон Дијаз и Остин Оги, на динамичните фотографии покриени со снег.

Позирајќи пред објективот Бела носеше графички модели во жолта, бела и црна боја.

Празничната сезона нагласува плетени парчиња, штепани чанти, сноуборди и јакни со пердуви.

Можете да видите повеќе фотографии во галеријата, како и во придружното видео:

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПринт од крава наместо леопард и питон!
Следна објаваVera Wang Bridal претставува јубилејна колекција на венчаници!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР