Сите знаеме дека овие топли крзнени јакни кои со години се во тренд,  ќе се носат и оваа зима.

Пилотските јакни, како и што се очекуваше, ги претставија сите high street модни брендови, а на вас останува да изберете модел според вашиот буџет.

Од бела и кафено костенлива до впечатлива смарагдна нијанса …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЕвропски филм за млада публика во пет градови
Следна објаваДизајнирање на совршен јапонски дом!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР