Длабоките модели на чевли од антилоп никогаш не излегуваат од мода. Тие идеално се комбинираат со деловни костуми и ќе ги задоволат барањата на официјалниот дрес код на облекување (канцелариски костуми и елегантни фустани), како и за секојдневниот стил (рамни или тесни фармерки и со здолништа).

Најдовме 10 најразновидни модели – со масивна платформа или ребрест ѓон (ќе ве спаси од мразот), минималистички, практични, темни или светли … Изборот е ваш!

СПОДЕЛИ
Претходна објава15 модели на модерни есенски јакни!
Следна објава„БРОНДЕ“ – хит боја на коса!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР