Холивудската актерка Ен Хатавеј по втор пат го поминува нај магичното време во животот на жената.

Шармантна убавица го чека раѓањето на нејзиното второ дете. Како и многу други познати личности, Ен ги поминува своите труднички денови многу ентузијастички воодушевувајќи ги новинарите и фотографите во елегантни и многу женствени парчиња.

Таа е уште една позната жена која може да го скрши стереотипот дека не може да се изгледа модерно во бременоста!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваNasty Gal лансираше колекција заедно со Cara Delevingne!
Следна објава“Kреативните индустрии како двигател на позитивни општествени промени“
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР