Генерално, на есен, сакаме да се обвиеме во голем шал и да навлечеме качулка пред очите за да не видиме колку брзо заминуваат летото и топлината.

Но, за малку да ве расположиме, ви нудиме 5 модни додатоци кои ќе го направат вашиот стајлинг поинтересен и нема да ви биде здодевно.

Масивни ремени

Чевли со квадратен врв

Златни ланци

Класични чизми со дебел ѓон

Клач рорби

СПОДЕЛИ
Претходна објаваMAISON MATISSE-(150 години од раѓањето на Анри Матис)
Следна објаваЗаврши 5-от по ред NASA Kids Space Challenge 2019
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР