Есенската понуда изобилува со патеки во повеќе бои со акценти на светли и пастелни бои, шарени детали со ретро вибрации, модели кои освојуваат со својата уникатност …

Vans, Аdidas, Pumа, Reebok  Skechers

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЕксклузивно: Моден стил за дами над 40 години!
Следна објаваТри здрави намирници за подобрување на расположението!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР