За оваа есен (2019) ви предлагаме елегантен и дамски стил за жени на 40 -тата година

Твид и каро

Темни цвеќиња

Принт леопард

Супер долго палто

Злато

Сатен

Солни бои

Елегантни текстури

Дезен на рептили

Smart костуми

Пелерини

 

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЕуростандард Банка ја воведува првата припејд подарок-картичка на нашиот пазар
Следна објаваТренд: Есен во шарени патики!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР