Некои парчиња секогаш ќе ги обожуваме во одредена сезона, бидејќи ништо не може да ги замени во тоа време, а во жешките летни денови тоа парче дефинитивно е макси фустанот.
Освен сончевите денови, бескрајно добрата енергија и расположението кое се чувствува во воздухот, најдобриот дел од летото се модните комбинации. Посебно се издвојуваат лесните фустани кои се всушност наједноставниот совршен избор.

Погледнете ги овие модели од Зара:

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЦелиот гламур на Холивуд во Owlwood Estate!
Следна објаваСовршен хотел за љубителите на традиционалниот луксуз!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР