Во топлите денови се буди во љубовта кон светлите бои.

Белите комбинезони се „must have“ за лето 2019!

Полу-спортски, со метални копчиња, машни или карнери. Овие модели веднаш ќе го привлечат вниманието и сигурно нема да ве остават рамнодушни.

Носете ги во канцеларија или одете на прошетка со минималистичка мајца. Изборот на чевли зависи од расположението: комбинезонот ќе изгледа убаво со влечки, патики, како и со сандали на тенка штокла, но и на високи потпетици.

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКога животот ќе ви понуди лимон, вие креирајте!
Следна објаваЗлатните ланци се хит на летото!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР