Ретро моделите за капење се во мода оваа сезона

Ретро, веќе некое време е во мода, особено кога станува збор за костими за капење за летната сезона.

Висок долен дел е must have ова лето, кое е од корист за сите нас, бидејќи го крие стомакот и конечно можеме да дишеме нормално и да престанеме да го вовлекуваме стомакот.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објава5 дневни ритуали за намалување на стресот!
Следна објаваНеверојатна убавина во новата колекција на Ели Сааб!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР