Едноделни костими за капење се за секого …

Освен што се хит на сезоната, едноделните костими се одлични за сите жени со облини бидејќи ги покриваат сите недостатоци, а визуелно ги издолжуваат нозете.

Тие се совршен избор ако не сакате да размислувате за повлекување на стомакот на плажа и сакате да бидете максимално опуштени.

Ние ви ги нудиме најубавите едноделни костими за капење од Зара …

 

СПОДЕЛИ
Претходна објава„Љубов и револуција“ – 29 јуни во Градски парк Скопје!
Следна објаваФенг шуи: Oслободете се од лошата енергија во куќата!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР