Ова лето во вашиот инвентар на накит обавезно додаете злато и школки. Тие ќе ја кренат и наједноставната модна комбинација.

Овие совршени летни парчиња истовремено се во тренд, безвременски, едноставни, но и впечатливи.

Слоевит накит и понатаму е во тренд, а самиот наките не само што е обогатен со школки туку и со класични медаљони и бисери.

Во продолжение погледнете како се комбинира накитот за летните денови …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваХит: Блузи на едно раме и како се носат ова лето!
Следна објаваНајексклузивниот хотел на Обединетите арапски емиграти!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР