Плетените торби се хит на сезоната

Плетените торби оваа сезона владеат по улиците. Тие се изработени од природни материјали, а во секоја комбинација внесуваат лежерност и едноставност.

Голема и мека плетена торба е совршен избор за плажа, а малата торбичка ќе ви биде омилен моден додаток за жешките летни ноќи.

Ова се дел од нашите омилени плетени торби од актуелните колекции на high street брендовите …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваУникатна куќа во пустина!
Следна објаваХеклање: најсовремени парчиња и додатоци за ова лето!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР