NauÅ¡nice-srca: 11 najromantičnijih predloga

Подгответе се за љубов и авантура …

Деновите се подолги, а вечерите се потопли. Имагинацијата не ви дозволува да се фокусирате на работа, туку во главата правите планови за прошетки и состаноци со саканата личност. Така и ние, целосно го поддржуваме расположението за романса и го поддржуваме со една мала колекција на накит: денес пронајдовме за вас 11 пара обетки во облик на срце од најпрестижните модни брендови.

Кој е вашиот пар?

Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana

Sylvia Toledano

Silviya Toledano

Sachin & Babi

Sachin & Babi

Lizzie Fortunato

Lizzie Fortunato

Irene Neuwirth

Irene Neuwirth

Carolina Herrera

Carolina Herra

 

Saint Laurent

Saint Lauren

 

Balenciaga

Balenciaga

Melisa Joy Manning

Melisa Joy Manning

Chopard

Chopard

Mallarino

Mallarino
СПОДЕЛИ
Претходна објаваЦрешите се супер моќно овошје!
Следна објаваКако да создадете релаксирана атмосфера во домот?
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР