Точките како ретро-дизајн, се вратени на модната сцена оваа пролет и сигурно ќе ви биде драго да ги носите во нивните облици.

Tufne

Бел блејзер
Моќните костуми и формалното облекување го прават јадрото на најсовремените стајлинзи. Инвестирајте во бел блејзер во кој ќе изгледате одлично и ќе можете лесно да го комбинирате со сè, а посебно со лесни панталони со дезен.

Beli blejzer

Нетрадиционален тренч мантил
Некогаш носевме само беж мантили, а денес тие се изработуваат во различни нијанси, дезени и различни материјали. Обидете се, во вашиот стајлинг да внесете мантил од ПВЦ материјал, со тантела или во неонска боја. Вашиот стил ќе доживее инстант пролетна промена.

Netradicionalni trenč mantili

Паф ракави
Отворените рамења се од минатогодишниот тренд, додека оваа пролет, главниот фокус ќе биде на преголеми, “puf” ракави.

Puf rukavi

Темни фармерки
Ако сакате да носите фармерки за работа, бидејќи се чувствувате удобно во нив, инвестирајте во модел со потемна боја која може да помине како класични панталони.

Tamne farmerke

Пастелни модни додатоци
Од светло сина до нијанса на лаванда, не можете да згрешите дури ни со една пастелна боја која ќе ви додаде забавна нота на вашиот стил.

Pastelni aksesoari

Линиите се моден класик кој одлично изгледа на целата облека. Од костуми и маици до пантони и кошули, линиите ќе бидат ваш омилен сојузник оваа пролет.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЛетна колекција на брендот Brooks Brothers!
Следна објаваСовршена диета со брз резултат – 4 кг помалку за 3 дена!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР