Brooks Brothers го посетија Саутемптон за да ја снимаат својата нова кампања за летната сезона …

Image result for brooks brothers summer 2019

Брендот го ангажираше Ориол Елкачоа како главно лице на кампањата, а холандскиот модел Хана Верхис му се придружи во таа приказна.

Image result for brooks brothers summer 2019

Ориол го претстави стилот на овој бренд, со прекрасни костими и безвременски есенцијални парчиња, како што е плетениот џемпер со V-изрез.

Image result for brooks brothers summer 2019

Image result for brooks brothers summer 2019

Image result for brooks brothers summer 2019

СПОДЕЛИ
Претходна објаваДекорација во енетриерот со тапети!
Следна објаваОва се топ 7 пролетни модни трендови !
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР