Познатиот бренд Tory Burch ја понуди на пазарот новата летна колкеција на еспадрили, сандали и папучи во бела, кафена и црна боја. Овој бренд е препознатлив по извонредниот кавлитет и секогаш истакнатото лого, како знак на брзо препознавање.

Изборот е голем …

Miller Studded T-Strap Espadrille SandalsMiller Studded T-Strap Espadrille SandalsMiller Studded Leather Espadrille SandalsEmmy Pearly Studded Block-Heel Sandals

Miller Medallion Wedge Sandals

Ines 80mm Wedge Slide SandalsInes Flat Leather Logo Espadrilles

Colorblock Cap-Toe Espadrille Flat, Ivory/Black

Miller Medallion Patent Leather Flat Thong Sandals

Ines Flat Slide SandalsInes Flat Leather Logo Espadrilles

Miller Medallion Leather Flat Thong

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФилозофски Филмски Фестивал за деца во Францускиот Институт во Скопје!
Следна објаваКолекција на брошеви од брендот Kenneth Jay Lane!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР