Konor Newval и Kit Warring соработуваа заедно како ѕвезди на новата Just Cavalli кампања пролет / лето 2019 година.

Позирајќи во собата со плочки како единствена декорација, моделите беа во фокусот на фотографот на Teо Sion.

Креациите се мешавина на лежерни и одлично кроени модни комбинации, специфични ансамбли за оваа сезона.

Парчиња кои привлекуваат најголемо внимание се од обоен тексас и украсените јакни и сакоа, до тренерки украсени со трендот logomania.

Just Cavalli predstavlja novu kampanju

Just Cavalli predstavlja novu kampanjuJust Cavalli predstavlja novu kampanjuJust Cavalli predstavlja novu kampanjuJust Cavalli predstavlja novu kampanjuJust Cavalli predstavlja novu kampanju

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваОткриваме : Главна летна дестинација за 2019 година!
Следна објава10 цитати на Хелен Мирен кои секоја жена треба да ги прочита!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР