Брендот Louis Vuitton, во фокусот на својата нова летна кампања ја стави новата капсула колекција …

Фотографирани на сончевата плажа, сликите кои ја следат новата кампања како главни ѕвезди ги имаат Ребека Леи Лондендејк, Блесна Минер и Сара Дал.

Колекцијата е во живи бои и со предимензионирани верзии на Вутон логото.

Nova letnja Louis Vuitton kampanja

Nova letnja Louis Vuitton kampanjaNova letnja Louis Vuitton kampanjaNova letnja Louis Vuitton kampanjaNova letnja Louis Vuitton kampanjaNova letnja Louis Vuitton kampanjaNova letnja Louis Vuitton kampanjaNova letnja Louis Vuitton kampanja

СПОДЕЛИ
Претходна објаваMing Ma-Новата звезда на модното небо!
Следна објаваОва се 9 апсолутни трендови на чанти за 2019!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР