Ресите оваа пролет ќе ги красат практично сите можни парчиња, од сандали и торби до јакни. Еве како славниот топ модел Kendall Jenner ги носи …

На овие фотографии таа позира запознатиот бренд познатиот бренд Longchamp.

Облечена е во прекрасни кожни парчиња со реси и змијски принт, торбите со реси се во прв план, но окото како повеќе да ни оди кон опасните гладијаторски сандали, кратки здолништа и впечарливите јакни кои го слледат пролетно-летниот тренд.

Kendall Jenner za LongchampFoto: Mikael JanssonKendall Jenner

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВидео најава за концертот на Стинг
Следна објаваРастенија кои го подобруваат квлитетот на спиењето!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР