Лили Олдриџ е заштитно лице на новата кампања пролет / лето на брендот Ралф Лорен.

Познатата убавица ни претстави елегантни, но и лежерни стилови кои се совршени за потоплото време. Од совршено кроени блејзери до пругасти комбинезони и парчиња од тексас, Лили едноставно фасцинира во секој модел.

Што се однесува до убавината, американскиот модел позираше во елегантна брановидна фризура и нашминкана со природен изглед.

Lili Oldridž u novoj Ralph Lauren kampanji

Lili Oldridž u novoj Ralph Lauren kampanjiLili Oldridž u novoj Ralph Lauren kampanjiLili Oldridž u novoj Ralph Lauren kampanjiLili Oldridž u novoj Ralph Lauren kampanji

СПОДЕЛИ
Претходна објаваCHRISTIAN LOUBOUTIN – нова колекција на чанти!
Следна објаваИнтересни абажури од плетени бамбуси!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР