Ви ја претставуваме колекцијата на чанти за сезоната есен /зима 2019/20 на модната куќа Кристијан Лабутен, во која доминираат црвента и црната боја како и анимал принтот. Формите се претежно правоаголни.

Дел од колекцијата е наменет за инспиративни патувања, од сончевата Португалија до снежните убавини на хималајските степи …

Krenite na put oko sveta uz novu Christian Louboutin kolekciju

Krenite na put oko sveta uz novu Christian Louboutin kolekciju

Krenite na put oko sveta uz novu Christian Louboutin kolekcijuKrenite na put oko sveta uz novu Christian Louboutin kolekcijuKrenite na put oko sveta uz novu Christian Louboutin kolekciju

Krenite na put oko sveta uz novu Christian Louboutin kolekcijuKrenite na put oko sveta uz novu Christian Louboutin kolekcijuKrenite na put oko sveta uz novu Christian Louboutin kolekcijuKrenite na put oko sveta uz novu Christian Louboutin kolekcijuKrenite na put oko sveta uz novu Christian Louboutin kolekciju

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваCHRISTIAN LOUBOUTIN – колекција есен/зима 2019!
Следна објаваЛили Олдриџ во новата кампања на Ралф Лорен!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР