Steve Madden ја претстави новата модна кампања за пролет / лето 2019.
Инспирацијата за новата кампања е пролетниот дух и напредокот што сезоната го носи со себе.

Во колекцијата се користени мрежести детали и материјали кои потсетуваат на стилот на 90-тите години.

Силните  бои ги истакнуваат новите модели на Steve Madden кои го привлекуваат вниманието на обожавателите со порака да бидат храбри и полни со самодоверба.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗа општество каде гласно го изговараме зборот „менструација“
Следна објаваВо Полска се отвора најдлабокиот базен на светот!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР