Кафените тонови го презедоа владеењето на светската модна сцена.

Сите модерни девојки ја носат оваа боја која дава доза на елеганција во секоја комбинација.

Ние ви ги нудиме најубавите парчиња од ова боја кои можете да ги најдете во Зара:

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваRoboMac 2019 – натпревар по роботика и автоматика во Македонија
Следна објаваИзабел Марант на Париската модна недела!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР