Ралф Лорен во центарот на вниманието ги стави елегантните парчиња облека за својата пролетно / летна кампања – 2019 година …

Со Тејлор Хил во главната улога, кампањата беше снимена во студиска средина од страна на Лахан Бејли. Убава бринета позираше во комбинезони, елегантни комбинации и панталони со широки ногавици.

Тејлор исто така беше заштитно лице во кампањата за парфемот на Ралф Лорен Romance, кога позираше во друштво со нејзиното момче, Мајкл Стивен Шенка.

Elegantna i prestižna Ralph Lauren kampanja

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМАКЕДОНСКАТА МОДА ОД МИНАТОТО
Следна објаваУникатен лустер инспириран од Coco Chanel!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР