Емили Ди Донато е новата ѕвезда на Judith Leiber Coutur пролет / лето 2019 година …

Фотографирани од Алике, американската убавица носи стејтмент додатоци, кои се декорирани со блескави детали по кои е познат овој бренд.

На една фотографија, Емили позира со чанта во форма на автомат за мастики за џвакање, додека на следната, заводливата бринета го зголемува својот гламурозен фактор со чантата во стилот на лижавче. Погледнете повеќе слики во галеријата!

Judith Leiber Couture predstavlja novu kampanju

Judith Leiber Couture predstavlja novu kampanjuJudith Leiber Couture predstavlja novu kampanjuJudith Leiber Couture predstavlja novu kampanju

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМалку познати факти од животот на Карл Лагерфилд!
Следна објаваЕнтериер на неделата: Апартман со потписот на Карл Лагерфилд во Париз!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР